قوانین سایت

1- محصولات عرضه شده دراین تارنما حقیقی بوده و فروشندگان بصورت آنلاین و رایگان تبلیغ کالای خود را برای فروش با قیمت کارشناسی شده وهنگام فروش با پرداخت حق الزحمه به دست مصرف کننده میرسانند.

2- كالاها و خدمات ارائه شده در سايت " شرکت تعاونی تولیدی توزیعی سالم باید زیست سپاهان" داراي برچسب قيمت باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد مگر برخی موارد که بدلیل نوسان بازار، قيمت كالا يا خدمت فروشگاه، تغییر کرده که در اینصورت تا توسط فروشگاه تائید نشود و فاکتور تائید نشود، مستند نیست و میبایستی براساس سیاست یا شرایط خاصی تعیین ‌شود. چنانچه قصد خرید دارید، ترجیحا قبل از واریز وجه به همراه 09137163510 پیامک زده و با ذکرکد یا نام کالا از موجودی انبار و قیمت استعلام بگیرید.

قطعا این اطلاع رساني در زمان سفارش به مشتري صورت گرفته و اطلاع رساني بعد از پرداخت الكترونيكي مد نظر نيست.

3- توضيحات مربوط به ويژگي‌ها و خصوصيات كالاها، در معرض ديد مراجعين قرار داده شده است. در خصوص خدمات نیز، اين مورد شامل شرح خدمت و شرايط ارائه آن مي‌باشد. لطفا با دقت مطالعه فرمائید و سپس اقدام به خرید نمائید.

4- در صورتی‌که کالا یا خدمت مشمول مالیات ‌باشد در سایت توضیح داده شده است.همچنین کلیه هزینه های خرید کالا شامل حق الزحمه،حمل ونقل، هزینه پستی ودیگر موارد که مربوط به فروشنده و خریدار میباشد، میبایستی قبل از خرید مد نظر قرارداده شود وهیچ مسئولیتی برعهده سایت ما نمی باشد. 

5- در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، سیاست فروشگاه بر اساس قانون تجارت الکترونیکی میباشد، لیکن در صورتیکه سایت ما تنها رابط میان فروشنده و خریدار باشد، تنها به خریدار متذکر میشود که برای برگرداندن کالا با فروشنده به توافق برسد و هیچ مسئولیتی بر عهده سایت ما نمی باشد.

6- در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های فروشگاه، شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شده است. مشتری قبل از پرداخت وجه میبایستی با مطالعه مشخصات کالا و رویت کالا، از خرید کالا مطمئن بوده ، سپس اقدام به واریز وجه نماید، مگر فروشنده ضمانت برگشت کالا و و جه را داده باشد.ازطرفی چنانچه سایت ما واسطه گر بوده و فروشنده مستقیم کالا یا خدمات نباشد، استرداد وجه تنها منوط به رضایت فروشنده است. 

7- به ازاي هر سفارش مي‌بايست كد منحصر به فردي در فاکتور اختصاص داده شود كه مشتریان بتوانند وضعيت سفارش خود را بر اساس آن رهگيري نمايند.